Z czym w aspekcie psychologii może się spotkać trener młodzika oraz juniora młodszego?

2024-11-09

Z czym w aspekcie psychologii może się spotkać trener młodzika oraz juniora młodszego?

Kiedy: 2024-11-09
Gdzie: Warszawa
Cena: 50,00 zł

Chcesz lepiej zrozumieć, co motywuje młodych sportowców? Zastanawiasz się, jak skutecznie komunikować się z zawodnikami i ich rodzicami? A może szukasz sprawdzonych narzędzi, by pomóc podopiecznym w radzeniu sobie ze stresem i utrzymaniu koncentracji? 🧠💡

Zapraszamy na praktyczne i inspirujące szkolenie o tematyce "Z czym w aspekcie psychologii może się spotkać trener młodzika oraz juniora młodszego?" prowadzone przez psychologa sportowego dr Daniela Krokosza, które da Ci narzędzia do efektywnej pracy z młodymi zawodnikami!

🕒 Czego się dowiesz:
🔹 Jakie wyzwania rozwojowe czekają na zawodników w kategorii wiekowej młodzika i juniora młodszego
🔹 Jak zbudować i podtrzymać motywację młodych sportowców
🔹 Jak skutecznie komunikować się z zawodnikami oraz ich rodzicami
🔹 Jakie są kluczowe wyzwania psychologiczne w sporcie dzieci i młodzieży, takie jak radzenie sobie ze stresem lub koncentracja uwagi

Tematyka szkolenia:
🔹Specyfika rozwojowa zawodników z kat. młodzik i junior młodszy
🔹Społeczna i pokoleniowa młodzieży uprawiającej sport
🔹Budowanie, podtrzymanie i rozwijanie motywacji
🔹Komunikacja z młodymi zawodnikami
🔹Komunikacja z rodzicami
🔹Podstawowe wyzwania psychologii sportu dzieci i młodzieży - radzenia sobie ze stresem i koncentracja uwagi

To szkolenie to doskonała okazja, by podnieść swoje kompetencje trenerskie, zbudować lepszą relację z zawodnikami i wspierać ich rozwój na każdym etapie kariery!

📍 Zapisz się już dziś! Nie przegap tej szansy na rozwój i inspirację.

Do zobaczenia na szkoleniu! 👏

Prowadzący

Daniel Krokosz

dr Daniel Krokosz

Adiunkt na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Posiada tytuł magistra psychologii (Uniwersytet Gdański), studia podyplomowe z psychologii sportu oraz stopień doktora nauk o sporcie. Jego praca doktorska dotyczyła funkcjonowania sportowców ekstremalnych.
Jego główne zainteresowania badawcze dotyczą psychologicznych aspektów (takich jak nastrój i funkcjonowanie poznawcze) sportów wytrzymałościowych i sportów ekstremalnych, zwłaszcza ultramaratonu, pływania na wodach otwartych i wspinaczki górskiej. Wyniki swoich badań publikuje w renomowanych czasopismach takich jak Frontiers in Psychology i International Journal of Health and Environmental Research.
Ponadto od 2011 roku pracuje jako psycholog sportowy z wieloma polskimi sportowcami, w tym: Kadrą Narodową Skoków Narciarskich, KNJ i KNS w Polskim Związku Żeglarskim, zawodnikami sportów walki, kobiecą drużyną koszykówki ekstraklasy, tenisistami i piłkarzami. Jego główną specjalnością jest pomaganie zawodnikom w radzeniu sobie ze stresem, ćwiczeniu koncentracji uwagi i budowaniu poczucia własnej skuteczności.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychologii Sportu oraz Europejskiej Federacji Psychologii Sportu Fepsac.

Szkolenia w ART. przeprowadza o tematyce "Psychologia w sporcie"